Royal Enfield Demo Tour 2024

Jesteśmy blisko Ciebie.

Royal Enfield Classic 350

O co chodzi?

Royal Enfield Demo Tour to seria wydarzeń mających na celu przybliżenie wszystkim zainteresowanym oferty Royal Enfield i umożliwienie przetestowania pełnej gamy motocykli bez potrzeby wybierania się do salonu. W ciągu 4 miesięcy pojawimy się w 14 miejscach w kraju. Listę lokalizacji znajdziecie poniżej.

bp Polska

Dzięki współpracy z siecią stacji paliw bp Polska możemy korzystać z przyjaznej i ułatwiającej organizację jazd testowych infrastruktury. Na wyczerpanych uczestników Demo Day w dniu testów czekać bedą także specjalne rabaty na kawę oraz hotdogi serowane w Wild Bean Cafe.

Ile to kosztuje?

Udział w Demo Day jest darmowy. Wymagane jest posiadanie kasku, spodni z długą nogawką, rękawic oraz prawa jazdy uprawniającego do prowadzenia motocykli co najmniej na kategorię A2.

Jak sie zapisać?

Skorzystaj z formularza dostępnego poniżej, wprowadź swoje dane i kliknij "Wyślij". Jeśli nie widzisz formualrza może to być spowodowane działaniem rozszerzeń blokujących reklamy i skrypty w Twojej przeglądarce (AdBlock, uBlock, etc.).

Po przesłaniu danych do naszej bazy poczekaj na kontakt telefoniczny ze strony opiekującego się imprezą przedstawiciela marki. W zależności od zainteresowania danym wydarzeniem czas ten może się różnić.

Jeśli uważasz, że oczekujesz na kontakt zbyt długo nie wahaj skontaktować się z salonem opiekującym się wybranym wydarzeniem lub poinformuj nas o problemie. Postaramy się pomóc jak najszybciej.

Na wybrane wydarzenie możesz zapsać się również korzystając z dedykowanej mu podstrony. O wszystkim imprezach informujemy pod adresem: https://www.royalenfield.pl/wydarzenia/

Gdzie i kiedy

Radom
ul. Kielecka 5
Nowy Sącz
ul. Tarnowska 177
Szczecin
Aleja Wojska Polskiego 184
Opole
Plac Rondo im. Rodłaków 1
Ostrów Wielkopolski
ul. Głogowska 15
Bydgoszcz
ul. Fordońska 48
Olsztyn
Tomaszkowo, ul. Pszczela 2
Zakopane
ul. Droga na Bystre
Zielona Góra
ul. Świebodzińska 2
Toruń
ul. Łódzka 128
Wałbrzych
ul. Długa 3A
Koszalin
ul. Krakusa i Wandy 1E
Białystok
ul. Mikołaja Kopernika 38
Częstochowa
Aleja Wojska Polskiego 260

Zapisy