top of page
Super Meteor 650 Astral Black_281122122744.jpg

Super Meteor 650

Super Cruiser w najczystszej postaci

Super Meteor 650 został zbudowany w oparciu o nasze niezłomne przekonanie, że ludzie i podróże nie mogą ograniczać się do godzin lub kilometrów.

Ceny oraz kolorystyka

*Cena brutto obliczona w oparciu o kurs 1 euro = 4,69 zł.

Masz pytania dotyczące tego motocykla?

Chcesz poznać szczegóły dotyczące tego modelu lub dowiedzieć się jak wygląda dostępność i procedura zamówienia motocykla?
Zadzwoń, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:

Super Meteor 650 - najważniejsze informacje

Silnik: dwucylindrowy twin; elektroniczny wtrysk (EFI), 4-suw; 649ccm; 47 KM; 52,3 Nm

Skrzynia: 6 biegów, manual

Zbiornik paliwa: 15,7l (spalanie ~4l/100km)

Wysokość siedziska: 740 mm

Sprawdzona jednostka 650 ccm

Sercem Super Meteor 650 jest nasz kultowy, dynamiczny, dwucylindrowy silnik rzędowy, który zapewnia płynną zmianę biegów, mocne przyspieszenie na niskich obrotach i bardzo lekką reakcję przepustnicy na ruchy manetką gazu.

Zbiornik paliwa

Pięknie ukształtowany zbiornik paliwa.
Pojemny zbiornik paliwa w kształcie łezki w Super Meteor 650 może pomieścić do 15,7 litra paliwa, dzięki czemu nawet najdłuższa przejażdżka będzie trwała nieprzerwanie.

Komfortowe, niskie siedzenie

Nisko osadzone, szerokie siedzenie i zrelaksowana pozycja podczas jazdy sprawiają, że jazda jest komfortowa, bez względu na to, ile kilometrów masz za sobą, a ile jeszcze przed Tobą.

Reflektor w technologii LED

Całkowicie nowa lampa czołowa łączy klasyczną estetykę z nowoczesną technologią LED, aby zmniejszyć zużycie energii, jednocześnie zwiększając widoczność, bez względu na to, dokąd zmierzasz.

Cyfrowo-analogowy zestaw wskaźników

Cyfrowo-analogowy panel przyrządów w stylu retro z pływającym ekranem LCD i wbudowaną nawigacją Tripper zapewnia doskonałą widoczność wszystkich potrzebnych informacji, zarówno w dzień jak i w nocy.

Aluminiowe felgi, szeroka opona

Efektowne felgi aluminiowe z oponami bezdętkowymi sprawią, że nic nie pokrzyżuje Twoich planów, a szersza tylna opona zapewnia lepszą przyczepność i stabilność, nawet przy najwyższych prędkościach.

Zawieszenie upside-down

Przedni widelec  w technologii upside-down zapewniają pewność prowadzenia i kontrolę na każdym rodzaju nawierzchni. Dzięki zmniejszeniu masy elementów amortyzowanych zwiększa się pewność prowadzenia motocykla na drodze. 

</