top of page
Scram411_Loc_09.jpg
obraz_2022-12-21_140849971.png

SCRAM

Scrambler który miasta się nie boi

Scram 411 to nowy gatunek w rodzinie motocykli Royal Enfield. Motocykl który możesz wykorzystać do wielu zadań jednocześnie i który jest zawsze gotowy do działania, niezależnie od tego czy znajdzie się w miejskiej dżungli, czy całkowicie z dala od niej.

Ceny oraz kolorystyka

*Cena brutto obliczona w oparciu o kurs 1 euro = 4,69 zł.

Masz pytania dotyczące tego motocykla?

Chcesz poznać szczegóły dotyczące tego modelu lub dowiedzieć się jak wygląda dostępność i procedura zamówienia motocykla?
Zadzwoń, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:

SCRAM - najważniejsze informacje

Silnik: singiel, elektroniczny wtrysk (EFI), 4-suw; 411ccm; 24,3 KM; 32 Nm

Skrzynia: 5 biegów, manual

Zbiornik paliwa: ~15l (spalanie ~3l/100km)

Wysokość siedziska: 795 mm

Pancerny singiel 411 ccm

SCRAM został wyposażony w dokładnie ten sam silnik z którego słynie Himalayan. Cechą charakterystyczną tego singla o długim skoku tłoka jest wysoki moment obrotowy dostępny do najniższych obrotów. Szybka reakcja silnika na każdy ruch manetką gazu idealnie sprawdza się w miejskim zgiełku, a niskie spalanie jest dodatkowym atutem w codziennej eksploatacji.

REDY. SET. SCRAM!

Scram411_Loc_04.jpg
222.jpg

Solidna rama i zawieszenie

Rama oraz zawieszenie modelu SCRAM to elementy znane już z modelu Himalayan, które dostosowano do użytkowania w zurbanizowanych warunkach. Wygodna, wyprostowana pozycja za starami pozwoli Ci sięgać wzrokiem daleko ponad dachy stojących w korku samochodów, a geometria ramy będzie atutem podczas manewrowania przy niskich prędkościach. Dzięki kierownicy umiejscowionej wyżej niż w motocyklach typu „naked bike” nie musisz obawiać się przeciskania pomiędzy samochodami na zatłoczonych miejskich arteriach, ponieważ znajduje się ona powyżej linii lusterek w większości samochodów. Spore skoki zawieszenia z łatwości dadzą radę krawężnikom, wystającym studzienkom czy zniszczonym drogom, z którymi co dziennie mierzysz się w mieście.

Rozmiary opon (przód|tył):
100/90 19” | 120/90 17”
Układ hamulcowy przód:
tarcza 300mm; dwu-tłoczkowe, pływające zaciski,
Układ hamulcowy tył:
tarcza 240 mm; pływający zacisk, 
Zawieszenie przód:
widelec 41mm, skok 190mm
Zawieszenie tył:
monoshock z regulacją napięcia wstępnego, skok 180mm

Royal Enfield Tripper™

SCRAM może być opcjonalnie wyposażony w Royal Enfield Tripper™ - system nawigacji opierający się o Google Maps. Wystarczy, że zainstalujesz darmową aplikację na swoim smartfonie, sparujesz go z motocyklem i wyznaczysz trasę, a wszystkie wskazówki wyświetlą się na ekranie  Tripper™ Navigation znajdującym się zaraz obok obrotomierza Twojego SCRAM'a.

Motocykl jest standardowo wyposażony we wskaźnik biegów, co w znacznym stopniu ułatwia jazdę w trudnych warunkach.

Darmowe oprogramowanie dostępne w:
- Google Play
- Apple Store

119A0184.jpg
bottom of page