top of page

One mission, one world, one ride

Historia One Ride sięga 2011 roku. Pierwsza edycja miała na celu zgromadzenie właścicieli motocykli Royal Enfield, charakteryzujących się pasją do jazdy po całym świecie. Obecnie wydarzenie przekształciło się w największą coroczną imprezę celebrującą motocyklizm w najczystszej formie. Wydarzenie odbywa sie w 20 krajach na świecie i liczba ta cały czas rośnie.

 

Nie ma znaczenia, jakim motocyklem Royal Enfield jeździsz i w którym miejscu na świecie się znajdujesz. Niezależnie od tego, czy jeździsz samotnie, z przyjaciółmi, czy z klubami motocyklowymi, 17 września wszyscy będziemy jechać razem. One Ride łączy wszystkich motocyklistów.

Dołącz do rodziny Royal Enfield

Udział w imprezach One Ride jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w One Ride jest przyjazd na motocyklu Royal Enfield oraz wcześniejsza rejestracja w wybrany przez siebie sposób.

O chęci udziału możesz poinformować telefonicznie lub drogą e-mail, przedstawiciela wybranego przez siebie salonu Royal Enfield w Polsce.

 

Możesz również skorzystać z formularza dostępnego na stronie: https://www.royalenfield.pl/event-details/royal-enfield-one-ride-2023

royal-enfield-announces-one-ride.jpg

One Ride 2023

Startujemu już 17 września, w niedzielę.
 

Najbliższe spotkanie odbędzie się w Adamowie na Kempingu Łoś. Po uwzględnieniu głosu społeczności, lokalizacja imprezy została dobrana tak, by odległość dla motocyklistów z różnych zakątków Polski nie przekraczała 250 km.
 

Kluczowym elementem wydarzenia jest oczywiście wspólny przejazd. Po nim każdy z biorących udział w imprezie motocyklistów będzie miał okazję zregenerować siły i uzupełnić utracone kalorie.

Wspólne chwile warte zapamiętania

Dla wszystkich gości przygotowaliśmy zestawy podarunkowe pozwalające zapamiętać udział w wydarzeniu oraz wyróżnić się w grupie. O upominki związane z marką i imprezą One Ride zadbał zarówno Royal Enfield, jak i Royal Enfield Poland.

Plan One Ride

11:00 Powitanie uczestników przez organizatorów

11:30 Wspólny przejazd

13:00 Przerwa obiadowa

14:00 Wręczenie upominków

15:00 Zakończenie imprezy

Zapisz się już dziś 

 

Skontaktuj się z wybranym salonem telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z formularza:

https://www.royalenfield.pl/event-details/royal-enfield-one-ride-2023

Petrolettes 6_070520214847.jpg

Nie lubisz jeździć samemu?

Jeśli nie lubisz jeździć w pojedynkę zadzwoń do wybranego przedstawiciela Royal Enfield w Polsce i umów się na przejazd w grupie fanów marki Royal Enfield.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapisz się do naszego newslettera i bądźna bieżąco.

bottom of page