top of page
Royal-Enfield-350-Meteor 9_270521172707.jpg

Meteor 350

Cruiser w najczystszej postaci

Meteor 350 jest kwintesencją motocyklowego cruisingu. Dzięki ponadczasowej, klasycznej linii motocykl ten przywodzi najpiękniejsze motocyklowe wspomnienia. Zwarta budowa i nisko scentralizowany środek ciężkości sprawia, że motocykl ten idealnie sprawdzi się w codziennej walce z miejskimi korkami, a komfortowa pozycja za sterami pozwoli Ci na wypad za miasto w weekend.

Ceny oraz kolorystyka

*Cena brutto obliczona w oparciu o kurs 1 euro = 4,69 zł.

Masz pytania dotyczące tego motocykla?

Chcesz poznać szczegóły dotyczące tego modelu lub dowiedzieć się jak wygląda dostępność i procedura zamówienia motocykla?
Zadzwoń, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:

Meteor 350 - najważniejsze informacje

Silnik: singiel; elektroniczny wtrysk (EFI), 4-suw; 349ccm; 20,2 KM; 27 Nm

Skrzynia: 5 biegów, manual

Zbiornik paliwa: 15l (spalanie ~3l/100km)

Wysokość siedziska: 765 mm

Nowa jednostka 350 ccm

Sercem modelu Meteor 350 jest zupełnie nowa 4-suwowa jednostka SOHC serii „J” o pojemności 349 ccm. Długi skok tłoka gwarantuje dostęp do momentu obrotowego już w najniższym zakresie obrotów, a elektroniczny wtrysk paliwa (EFI) dba o to, by nie zabrakło go aż do najwyższych obrotów silnika. Delikatnie wibrujący singiel o pięknym, niskim brzmieniu, w bezdyskusyjny sposób kontynuuję tradycję singli produkowanych od lat przez markę Royal Enfield.

Engine_SingleRHS_091220205510.jpg
Meteor Development Story_Design Render_091220205510.jpg

Nowa rama i zawieszenie

Meteor 350 został zaprojektowany oraz testowany w Royal Enfield UK Technology Centre pod Leicester, z uwzględnieniem wymagań europejskich motocyklistów oraz europejskiej infrastruktury drogowej. Przełożyło się to na ulepszoną konfigurację podwozia, wygodniejszą pozycję za kierownicą, wdrożenie nowych rozwiązań w układzie hamulcowym (ABS), podniesienie komfortu pracy zawieszenia oraz bardziej dynamiczną pracę silnika od najniższych obrotów. Zwinność i lekkość prowadzenia tego motocykla jest wynikiem wielu godzin prac i testów, które wpłynęły na wzmocnienie i usztywnienie ramy, co podniosło jej wytrzymałość nie wpływając negatywnie na komfort. Siedzisko umieszczone na wysokości 765mm pozwala na pewne podparcie, a nisko scentralizowana masa motocykla, przekłada się na jego poręczność, zarówno podczas manewrów przy niskich prędkościach, jak i w garażu.

Rozmiary opon (przód|tył):

100/90 19” | 140/70 17”

Układ hamulcowy przód:

tarcza 300mm; dwu-tłoczkowe, pływające zaciski,

Układ hamulcowy tył:

tarcza 270 mm; pływający zacisk,
Zawieszenie przód:

widelec 41mm, skok 130mm
Zawieszenie tył:

dwa amortyzatory z 6-stopniową regulacją napięcia wstępnego sprężyny

Royal Enfield Tripper™

Model Meteor 350 może być wyposażony w Royal Enfield Tripper™ - system nawigacji opierający się o Google Maps. Wystarczy, że zainstalujesz darmową aplikację na swoim smartfonie, sparujesz go z motocyklem i wyznaczysz trasę, a wszystkie wskazówki wyświetlą się na ekranie  Tripper™ Navigation , który może znajdować się zaraz obok prędkościomierza Twojego Meteora 350. Motocykl jest także standardowo wyposażony w port USB na kierownicy, co w znacznym stopniu ułatwia podpięcie wielu elektronicznych urządzeń.

 

Darmowe oprogramowanie dostępne w:
- Google Play
- Apple Store

J1D_6k_NavPod_091220205510.jpg
bottom of page