top of page
gallery-2-1920x1080.jpg

HNTR 350

obraz_2022-12-21_140849971.png

Wszystkie intensywne smaki motocyklowe zapakowane  w nową, rozrywkową i stylową maszynę.

Ergonomia HNTR 350 zorientowana jest na kierowcę, poprawiona pozycja i nisko położony środek ciężkości zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić Ci bezproblemowe manewrowanie ulicami najfajniejszych dzielnic świata. Intuicyjna reakcja przepustnicy gwarantuje niespotykaną zwinność przy każdym ruchu nadgarstka.

Ceny oraz kolorystyka

*Cena brutto obliczona w oparciu o kurs 1 euro = 4,69zł.

Masz pytania dotyczące tego motocykla?

Chcesz poznać szczegóły dotyczące tego modelu lub dowiedzieć się jak wygląda dostępność i procedura zamówienia motocykla?
Zadzwoń, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania:

HNTR 350 - najważniejsze informacje

Silnik: singiel, elektroniczny wtrysk (EFI), 4-suw; 349ccm; 20,2 KM; 27 Nm

Skrzynia: 5 biegów, manual

Zbiornik paliwa: ~13l (spalanie ~3l/100km) 

Wysokość siedziska: 790 mm

Zwinny singiel 350 ccm

Sercem HNTR jest silnik J o dużym skoku tłoka,  z wtryskiem paliwa, o pojemności 350 cm3, który zapewnia płynną jazdę, wyższe obroty i spory moment obrotowy. 

W połączeniu ze stabilną ramą i właściwie zestrojonym zawieszeniem, HNTR 350 zapewnia odpowiednią ilość mocy i precyzji, zarówno w miejskim zgiełku jako i na podmiejskiej trasie.

gallery-5-1920x1080.jpg
gallery-1-1920x1080.jpg

Maximum motocykla w każdym calu

Krótszy rozstaw osi, mniejsza masa i bardziej zwarta rama HNTR,   super zwrotne koła 17', modna stylistyka retro-metro i silnik rodziny J o pojemności 350 cm3, który zapewnia właściwą moc w każdych warunkach.

HNTR 350 to jedyny produkowany Royal Enfield wyposażony w super zwrotne 17' koła z przodu i z tyłu oraz efektowne odlewane aluminiowe felgi. Opony bezdętkowe pozwalają jeździć nieprzerwanie tak długo, jak chcesz, bez obawy związanej z przebiciem.

Nawiązujący do ery analogowej i jednocześnie doskonale wpasowujący się w nowoczesne czasy, HNTR ma prędkościomierz w stylu retro oraz cyfrowy ekran LCD, który pokazuje wszystko, co musisz wiedzieć, i jest kompatybilny z systemem nawigacji Royal Enfield Tripper.

Royal Enfield Tripper™

HNTR 350 może być wyposażony w Royal Enfield Tripper™ - system nawigacji opierający się o Google Maps. Wystarczy, że zainstalujesz darmową aplikację na swoim smartfonie, sparujesz go z motocyklem i wyznaczysz trasę, a wszystkie wskazówki wyświetlą się na ekranie  Tripper™ Navigation znajdującym się zaraz obok obrotomierza Twojego HNTR'a. Motocykl jest także standardowo wyposażony we wskaźnik biegów, co w znacznym stopniu ułatwia jazdę w trudnych warunkach.

Darmowe oprogramowanie dostępne w:
- Google Play
- Apple Store

hunter-350-navigation-device-mount.webp
bottom of page