top of page

sob., 07 paź

|

Koszary Arche Hotel

Riders Club: Koszary Arche Hotel 07.10.2023

Ostatnie tygodnie były naprawdę intensywne, czasem należy jednak zbić bieg, wrzucić na luz, przystanąć i odpocząć. I właśnie w tym celu spotykamy się w Koszary Arche Hotel. To okazja wspólnej przejażdżki, rozmów, integracji oraz rozmyślań o kolejnych projektach i wydarzeniach.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Riders Club: Koszary Arche Hotel 07.10.2023
Riders Club: Koszary Arche Hotel 07.10.2023

Czas i lokalizacja

07 paź 2023, 12:00 – 23:50

Koszary Arche Hotel, ul. 11, Dominikańska 11, 05-530 Góra Kalwaria, Polska

Goście

O wydarzeniu

Ostatnie tygodnie były naprawdę intensywne, czasem należy jednak zbić bieg, wrzucić na luz, przystanąć i odpocząć. I właśnie w tym celu spotykamy się w Koszary Arche Hotel 07.10.2013 r.

To okazja do wspólnej przejażdżki, rozmów, integracji naszego środowiska oraz rozmyślań o kolejnych projektach i wydarzeniach. Bardzo liczymy na Wasze uwagi oraz sugestie, gdyż to właśnie Wy tworzycie społeczność Royal Enfield. A kto wie, może zdradzimy również kilka szczegółów i ciekawostek ze świata Royal Enfield, w tym planów na najbliższy rok?

Startujemy o 12:00 w klimatycznym ośrodku Koszary Arche Hotel w położonej nieopodal Warszawy Górze Kalwarii. 

Po zebraniu sił i naszej grupy ruszamy na wspólną przejażdżkę po okolicznych atrakcjach. 

Pozostały czas, aż do późnego wieczora, a pewnie i nocy przeznaczamy na wspólną integrację ;)

Osoby zainteresowane noclegiem w Koszary Arche Hotel mogą skorzystać z usług ośrodka i spędzić noc w klimatycznych wnętrzach starych koszarów.

Podając kod "Royal" uczestnicy moga liczyć na specjalny rabat. Koszt noclegu w pokoju jednoosobowym wynosi w takim przypadku 180 zł, natomiast pobyt dla dwóch osón wraz ze śniadaniem to koszt 270 zł.

Udział w spotkaniu dla motocyklistów Royal Enfield jest darmowy.

Rejestracja na wydarzenie nie jest wymagana, ale jeśli poinformujecie nas o swoim przyjeździe pomożecie nam się lepiej przygotować.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page