Szukamy człowieka do ekipy z Krakowa

Jeśli motocyklizm jest dla ciebie czymś więcej niż tylko hasłem i stanowi wyraźną część Twojego życia to nasza wiadomość skierowana jest właśnie do Ciebie. Nam motocykle i podróże wręcz śnią się po nocach 😉

Dołącz do Royal Enfield i poczuj na własnej skórze moc ponad 120 lat historii motocyklizmu w najczystszym wydaniu. Motocykliści są jak jedna wielka rodzina, dlatego wchodząc do salonu nie będzie się czuł/a jakbyś pracował/a, a jakbyś rozmawiał/a ze starymi kumplami.

Aktualnie poszukujemy w Krakowie specjalisty lub specjalistki ds. sprzedaży, osoby która pomoże ekipie szlifować należyte podejście do klienta, tak by wszystko pracowało niczym silnik Classic`a i przynosiło tak samo dobre wrażenia.

Na co dzień będziesz się zajmować:

Brakuje Ci czasu na jazdę motocyklem? Z nami nie bedzie to żadnym problemem, a wręcz będzie mile widziane. Udział w licznych imprezach firmowych i wyjazdach krajowych oraz zagranicznych to świetna okazja do łączenia pasji z pracą zawodową. Im bardziej kochasz motocykle tym lepiej 😉

W Royal Enfield możesz liczyć na:

Chcąc w pełni uczestniczyć w życiu marki powinieneś posiadać prawo jazdy kat. A lub A2 oraz dużo pasji związanej z motocyklizmem. Przydatne będzie też doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w branży motocyklowej, umiejętność i chęć budowania relacji z ludźmi oraz dobra organizacja pracy. Serce zaczęło silniej bić na myśl o motocyklach?

Nie czekaj, napisz do nas!

Adres email: kariera@royalenfield.pl