Himalayan Odyssey 2024

Himalayan Odyssey to epicka podróż w Himalaje na motocyklu Royal Enfield. W tym roku świętujemy przełomową, 20 edycję! Jest to zarazem dwudziesta rocznica istnienia naszego flagowego pojazdu, którego nazwy nie trzeba w tym przypadku przytaczać 😉

Weź udział w eskapadzie przez dziewicze krajobrazy, usiane kamieniami ścieżki i widoki, które zapierają dech w piersiach.

W edycji 2024 weźmie udział 100 motocyklistów z całego świata. Po raz pierwszy udajemy się do Doliny Zanskar i Siachen Base Camp.

Dzielimy się na dwa zespoły i wyruszamy odmiennymi trasami do Leh, gdzie spotykamy się i jedziemy dalej w stronę Umling La, najwyżej położonej, przejezdnej przełęczy na świecie.

Niezależnie od tego, który zespół wybierzesz, pokonasz niesamowitą trasę, odznaczając wszystkie kluczowe lokalizacje na trasie i pokonując około 3000 km.

Więcej informacji i zapisy: https://www.royalenfield.com/uk/en/rides/marquee-rides/himalayan-odyssey-2024/

Umling La

Umling La to przełęcz w Ladakhu w Indiach. Wysokość przełęczy to 5,882.64 m n.p.m. Jest to najwyżej położona na świecie przejezdna droga i przełęcz, która obecnie znajduje się na liście życzeń niemal każdego motocyklisty. Oznaczałoby to szczyt Twojej przygody. Coś na co większość niemoże się doczekać. Przełęcz ta słynie z nieprzewidywalnych zmian pogody, co sprawia, że ​​jazda nią jest jeszcze bardziej ekscytująca. Zdecydowanie jest to miejsce, w którym spędzisz sporo czasu na utrwalaniu momentów swojej przygody. Jest to jeden z „najwyższych” punktów Himalajskiej Odysei 2024.